فروش مانومتر

مانومتر اکسیژن یا همان رگلاتور اکسیژن قطعه ای است که در بخش بالایی کپسول اکسیژن نصب می شود. و میزان خروجی جریان اکسیژن را از کپسول تنظیم می کند. تا مقدار اکسیژن مورد نیاز بیمار تنظیم شود. قسمت فلومتر که بر روی رگولاتور سوار است ، برای تعیین میزان جریان خروجی استفاده می شود. مجموعه ما با فروش مانومتر کپسول های اکسیژن که دارای مرطوب کننده می باشند راحتی را برای بیماران فراهم می کند.

تعمیرات مانومتر کپسول اکسیژن

ممکن است قسمت مانومتر کپسول اکسیژن شما دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر داشته یاشد. شما باید برای تعمیر کپسول اکسیژن خود از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرید. همچنین ممکن است مانومتر دستگاه به صورتی خراب شده باشد که هزینه تعمیر آن بیشتر از خرید باشد در این صورت خرید مانومتر جدید برای شما به صرفه خواهد بود. در غیر این صورت می توانید از متخصصان حرفه ای ما برای تعمیرات مانومتر کپسول اکسیژن خود کمک بگیرید.

تست رگلاتور کپسول اکسیژن

رگلاتور اکسیژن و مخازن اکسیژن تجهیزاتی پزشکی می باشند که برای تحویل و تنظیم اکسیژن می باشد. و از این تجهیزات و کپسول های اکسیژن برای درمان بیماران و تامین اکسیژن آن ها استفاده می شود. کپسول های اکسیژن دارای تاریخ انقضا می باشند. اگر از زمان شارژ سیلندر گاز آن استفاده ای نشده باشد تایخ انقضای خاصی را نمی توان برای آن در نظر گرفت. اما در برخی از آن ها نشان 3 سال را در نظر می گیرند. برای اطمینان از بسته بودن سیلندر ، از تست کف و صابون می توان استفاده کرد.

قیمت مانومتر پزشکی

یکی از مولفه هایی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنیم قیمت مانومتر اکسیژن پزشکی است که به عوامل زیادی بستگی دارد در اینجا با چند نمونه آشنا می شویم:

جنس محصول: همانطور که گفتیم گیج فشار می تواند از فلزاتی مانند برنج و آلومینیوم باشد.
برند گیج فشار: هر برند با توجه به مشخصات خود قیمت مخصوص به خود را دارد.
کیفیت: کیفیت محصول رابطه مستقیمی با قیمت دارد و با توجه به این و سایر مولفه ها قیمت محصول تعیین می شود.
منطقه فروش: هر شهر و منطقه قیمت مخصوص به خود را دارد و ممکن است این پارامتر در مناطق بالا یا پایین شهر متفاوت باشد.
عوامل مختلف دیگری نیز بر قیمت گذاری تاثیر می گذارد.

در نتیجه، قیمت گیج ممکن است در برخی موارد متفاوت باشد. فقط کافی است قیمت محصول مورد نظر را همزمان از چند فروشگاه درخواست کنید و مناسب ترین گزینه خرید را انتخاب کنید. فروشگاه ابزار اکسیژن امیر به عنوان نماینده گیج های پزشکی و صنعتی این امکان را به همکاران و خریداران داده است که فشار سنج مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب از این مرکز خریداری نمایند.

اقدامات احتیاطی نگهداری و ایمنی هنگام کار با مانومتر اکسیژن پزشکی

پس از آماده سازی محصول، نگهداری از آن و به دنبال آن رعایت نکات ایمنی لازم در حین کار بسیار مهم است.
در صورت عدم استفاده و نگهداری صحیح از مانومتر اکسیژن پزشکی، در آینده با مشکلاتی مواجه خواهید شد که برای بیمار خطرناک است.

به این نکات توجه کنید:

به هیچ وجه به فشار سنج ضربه نزنید.
استفاده بیش از حد از فشار سنج اکسیژن در طولانی مدت باعث فرسودگی گیج فشار می شود.
با دست چرب به فشار سنج دست نزنید چون باعث انفجار می شود!!!
فقط از آب مقطر برای مرطوب کردن استفاده کنید زیرا حاوی باکتری و میکروب نیست و باعث آلودگی نمی شود و همچنین اثری از خود باقی نمی گذارد.